25.06.2024

Вижте всички съдийски назначения в „А“ и „Б“ ОГ на Пазарджик през уикенда

0
Съдийски назначения
Spread the love

Много футболни емоции ни предстоят през този уикенд в Областните групи на Пазарджик. Представяме Ви пълна програма на срещите при мъжете, както и съдийски назначения на БФС – Пазарджик.

„А“ ОБЛАСТНА- Кръг 17

11/03/2023 11:30 ФК „ХЕБЪР II – 1918“ : ФК „ЛЕВСКИ – ПАТАЛЕНИЦА“

Станислав Апостолов – Георги Шипаров – Теодор Тодоров – Мирослав Григоров

11/03/2023 15:00 ФК „ТРАКИЯ – МИРЯНЦИ“ : ФК „ВИХЪР – ВЕТРЕН“

Георги Шопов – Петко Караджов – Кристиан Начков – Мариан Дойчев

11/03/2023 15:00 ФК „ЧЕПИНЕЦ“ : ФК „ВЕЛИЧКОВО“

Васил Лукаев – Невелин Гугутков – Тодор Пенков – Петър Стайков

11/03/2023 15:00 ФК „СПАРТАК ПЕЩЕРА 2021“ : ФК „БРАЦИГОВО“

Деян Георгиев– Енчо Златански – Спас Абаджиев – Стефан Ненчев

„Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА- Кръг 13:

11/03/2023 15:00 ФК „БАРИКАДИ“ : ФК „МИНЬОР“

Димитър Кобаков – Георги Шиндеров – Димо Найденов – Деян Парушев

„А“ ОБЛАСТНА ГРУПА – Кръг 17:

12/03/2023 15:00 ФК „СПАРТАК С. КАЛУГЕРОВО“ : ФК „ЮНАК- ИВАЙЛО“

Станислав Апостолов – Георги Шиндеров – Борислав Бончев – Красимир Камберов

12/03/2023 15:00 ФК „МАРИЦА-БЕЛОВО“ : ФК „ТРАКИЕЦ 2005“

Васил Лукаев – Невелин Гугутков – Деян Танев – Мирослав Григоров

12/03/2023 15:00 ФК „ОБОРИЩЕ II “ : ФК „ЛОКОМОТИВ – СЕПТЕМВРИ“

Деян Георгиев – Ангел Станчев – Енчо Златански – Ал.Аврамов

12/03/2023 15:00 ФК „ЛОЗЕН“: ФК „БАЛКАН-1952“

Тодор Пенков – Теодор Тодоров – Радостин Владов – Георги Димитров

12/03/2023 15:00 ФК „САРАЯ“ : ФК „ЧИКО – БУНАРА“

Георги Шопов – Мартин Шопов – Кристиан Начков – Цанко Миндалов

„Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА – Кръг 13:

12/03/2023 15:00 ФК „ЛЕВСКИ : РАКИТОВО“: ФК „ЛЕСИЧОВО“

Петко Караджов – Димо Найденов – Георги Щиплиев – Иван Тодоров

12/03/2023 15:00 ФК „БЕНКОВСКИ“: ФК „ЗЕНИТ 1945“

Спас Абаджиев – Иван Вълчев – Трифон Панайотов – Николай Николов

Loading

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *